Galeria


Odzież używana – Exclusive Cream Lato
Odzież używana - Exclusive Cream Lato

Exclusive Cream Lato – odziez używana oraz nowa. W worku zdarza się również towar z metkami. Odziez jest posortowana, poukładana, bez konieczności prasowania. Najwyższej jakości, markowych firm angielskich pakowany po 30 kg


 

Odziez używana – Exclusive Cream Zima
Odziez używana - Exclusive Cream Zima

Exclusive Cream Zima – odziez używana oraz nowa. W worku zdarza się również towar z metkami. Odziez jest posortowana, poukładana, bez konieczności prasowania. Najwyższej jakości, markowych firm angielskich pakowany po 25 kg. W worku znajduja się rzeczy jesienno-zimowe.

 

Odzież używana – Exclusive Cream Baby 0-3 lata
Odzież używana - Exclusive Cream Baby 0-3 lata

Exclusive Cream Baby 0-3 lata,- odziez używana oraz nowa. W worku zdarza się również towar z metkami. Odziez jest posortowana, poukładana, bez konieczności prasowania. Najwyższej jakości, markowych firm angielskich pakowany po 25 kg. W worku odzież dla najmniejszych od 0 do 3 lat.

 

Odzież używana – Mix Baby/Kids
Odzież używana - Mix Baby/Kids

Mix Baby/Kids- odziez używana klasy I. Odziez jest posortowana, poukładana, bez konieczności prasowania. Markowe angielskie firmy, pakowany po 25 kg.

 

Odzież używana – Sweterki
Odzież używana - Sweterki

Sweterki – odziez używana klasy I. Odziez jest posortowana, poukładana, bez konieczności prasowania. Markowe angielskie firmy, pakowany po 20 kg.

 

Cream – Torebki, Paski
Cream - Torebki, Paski

Torebki oraz paski w jakiści Cream czyli nowe i uzywane. Worki pakowane od 10 do 25 kg.

 

Odzież używana – Mix Damsko-Męski Lato
Odzież używana - Mix Damsko-Męski Lato

Mix Damsko-Męski Lato – odziez używana klasy I. Odziez jest posortowana, poukładana, bez konieczności prasowania. Markowe angielskie firmy, pakowany po 25 kg. W worku znajduja się rzeczy wiosenno-letnie

 

Odzież nowa – Boden
Odzież nowa - Boden

Nowa odziez firmy Boden, najnowsze kolekcje, odziez bez metek. Wysokiej klasy materiały. Kobieca, zmysłowa, kolorowa taka własnie jest odziez z firmy Boden. worki pakowane po 25 kg

 

Odzież nowa – Fat Face
Odzież nowa - Fat Face

Fat Face – odzież nowa, w sprzedaży w dwóch kategoriach: Defekt oraz Outlet. Jest to odzież najnowszych kolekcji. Worki pakowane po 25 kg

 

Odzież nowa – Bielizna z firmy PRIMARK
Odzież nowa - Bielizna z firmy PRIMARK

Nowa bielizna z firmy PRIMARK, bardzo dobrej jakości. W worki znajdują sie biustonosze oraz majtki. Pakowane od 5 do 20 kg.

 

Odziez nowa – Rajstory i skarpety z firmy PRIMARK
Odziez nowa - Rajstory i skarpety z firmy PRIMARK

Nowe rajstopy i skarpety z firmy PRIMARK, bardzo dobrej jakości. W worki pakowane oddzielnie rajstopy jak rowniez w mixie ze skarpetami. Pakowane od 5 do 20 kg.

 

Pluszaki
Pluszaki

Pluszaki pokowane po 10 kg, mix nowych i używanych przytulanek.